Březovanka - českomoravská dechovka Poslechněte si ukázky z nového CD! Slavíme 20 let! CD ,,Březovanka 20 let za jeden provaz" Kde nás můžete slyšet... termíny koncertů, plesů, zábav...


Prognózy od tehdejších zkušených muzikantů a kritiků byly velmi špatné. Říkali, že je moc hezké, když se parta nadšených mladých muzikantů pustí s takovou vervou do práce, ale že jim to dlouho nevydrží a mladá parta muzikantů se díky osobním změnám v začínajícím osobním životě rozpadne. Dnes již víme, že tito pánové neměli pravdu, a jako zázrak vypadá, že Březovanka ustála všechny složité situace, které nastaly, a téměř ve stejné sestavě hraje dodnes. V průběhu několika let většina muzikantů Březovanky vystudovala státní konzervatoř nebo AMU a hudbě se věnuje profesionálně, což výrazně přispívá ke kvalitě kapely.

Nový vítr do plachet dostala Březovanka v roce 2005, kdy do kapely přišla nová zpěvačka, finalistka soutěže Česko hledá SuperStar Aneta Šmidrkalová. V současné době s Březovankou zpívá Petra Zikmundová, Klára Bucková, Jaroslav Červinka a častými hosty Březovanky je Miloslav Kubát, Milan Černohouz, Blanka Tůmová, Ivana Brožová a Jožka Šmukař.

Friday the 18th. .